€ 20,00
Voordeligst€ 28,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver
Handzeep - Gevoelige huid, Normale huid - 500 ml
Handzeep - Gevoelige huid, Normale huid - 500 ml
€ 28,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver Handzeep 500 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701162297 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handzeep |
| Volume | 500 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid, Normale huid |
| Texture | Vloeibaar |
| Prijs per eenheid | € 5,60 per 100 ml |