€ 25,95
€ 30,95
€ 41,95
Voordeligst€ 20,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Bamboo & Peony
Gift set - 2 ml
Gift set - 2 ml
€ 25,95
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Gift set 2 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Bamboo & Peony |
| EAN | 8718781480646 |
| Categorie | Sets |
| Producttype | Gift set |
| Volume | 2 ml |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Set |
| Prijs per eenheid | € 1.297,50 per 100 ml |