Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Bamboo & Peony
Geurstokjes navulling - 250 ml
Geurstokjes navulling - 250 ml
€ 22,95
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Geurstokjes navulling 250 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Bamboo & Peony |
| EAN | 8720512263732 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Geurstokjes navulling |
| Volume | 250 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Navulling |
| Prijs per eenheid | € 9,18 per 100 ml |