€ 26,95
€ 39,95
Voordeligst€ 41,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Bamboo & Peony
Diffuser - 200 ml
Diffuser - 200 ml
€ 26,95
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Diffuser 200 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Bamboo & Peony |
| EAN | 8718781473716 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Diffuser |
| Volume | 200 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 13,48 per 100 ml |