€ 9,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Bamboo & Peony
Handzeep - Alle huidtypes - 390 ml
Handzeep - Alle huidtypes - 390 ml
€ 9,95
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Handzeep 390 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Bamboo & Peony |
| EAN | 8718781475710 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handzeep |
| Volume | 390 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 2,55 per 100 ml |