€ 15,95
Voordeligst€ 25,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/82/9f/b1/1738724148/ted-sparks-room-spray-tonka-pepper.jpg?ts=1738724148)
Ted Sparks Bamboo & Peony
Roomspray - 100 ml
Roomspray - 100 ml
€ 15,95
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Roomspray 100 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Bamboo & Peony |
| EAN | 8720512263602 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Roomspray |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 15,95 per 100 ml |