€ 155,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cleansers
Reinigingswater - Alle huidtypes - 150 ml
Reinigingswater - Alle huidtypes - 150 ml
€ 155,00
| Artikel | La Prairie Cleansers Reinigingswater 150 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Cleansers |
| EAN | 7611773097871 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingswater |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Water |
| Prijs per eenheid | € 103,33 per 100 ml |