€ 175,00
Voordeligst€ 100,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cleansers
Reinigingscrème - Alle huidtypes - 100 ml
Reinigingscrème - Alle huidtypes - 100 ml
€ 175,00
| Artikel | La Prairie Cleansers Reinigingscrème 100 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Cleansers |
| EAN | 7611773097710 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingscrème |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Balm, Olie, Emulsie |
| Prijs per eenheid | € 175,00 per 100 ml |