€ 100,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cleansers
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 125 ml
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 125 ml
€ 100,00
| Artikel | La Prairie Cleansers Reinigingsschuim 125 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Cleansers |
| EAN | 7611773248853 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Schuim |
| Prijs per eenheid | € 80,00 per 100 ml |