€ 175,00
Voordeligst€ 100,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cleansers
Reinigingscrème - Alle huidtypes - 200 ml
Reinigingscrème - Alle huidtypes - 200 ml
€ 100,00
| Artikel | La Prairie Cleansers Reinigingscrème 200 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Cleansers |
| EAN | 7611773235068 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingscrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 50,00 per 100 ml |