€ 43,15
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme
Douchegel - Alle huidtypes - 150 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 150 ml
€ 43,15
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Douchegel 150 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Pour Homme |
| EAN | 8435415052368 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Salie, Karamel, Vetiver |
| Prijs per eenheid | € 28,77 per 100 ml |