€ 116,35
Voordeligst€ 156,90
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 116,35
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Pour Homme |
| EAN | 8435415080378 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 232,70 per 100 ml |