€ 175,25
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum
Eau de parfum navulling - 200 ml
Eau de parfum navulling - 200 ml
€ 175,25
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum Eau de parfum navulling 200 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Pour Homme Le Parfum |
| EAN | 8435415064637 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Geranium, Tonkabonen, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 87,63 per 100 ml |