Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme
Eau de toilette navulling - 200 ml
Eau de toilette navulling - 200 ml
€ 159,70
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Eau de toilette navulling 200 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Pour Homme |
| EAN | 8435415055956 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de toilette navulling |
| Volume | 200 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Salie, Karamel, Vetiver |
| Prijs per eenheid | € 79,85 per 100 ml |