€ 45,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Uomo Hydra
Gezichtsgel - zz - Normale tot gecombineerde huid - 80 ml
Gezichtsgel - zz - Normale tot gecombineerde huid - 80 ml
€ 45,00
| Artikel | Collistar Uomo Hydra Gezichtsgel 80 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Uomo Hydra |
| EAN | 8015150285261 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsgel |
| Volume | 80 ml |
| Huidtype | zz - Normale tot gecombineerde huid |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 56,25 per 100 ml |