Valentino
Uomo Born in Roma
Eau de parfum spray intense - 50 ml
€ 110,01
Voordeligst€ 151,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Uomo Born in Roma
Eau de parfum spray intense - 50 ml
Eau de parfum spray intense - 50 ml
€ 110,01
| Artikel | Valentino Uomo Born in Roma Eau de parfum spray intense 50 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Uomo Born in Roma |
| EAN | 3614273790833 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Vanille, Lavendel, Gember, Nootmuskaat |
| Prijs per eenheid | € 220,02 per 100 ml |