Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Uomo
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 136,00
| Artikel | Valentino Uomo Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Uomo |
| EAN | 3614274024807 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 136,00 per 100 ml |