€ 45,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Uomo Hydra
Gezichtscrème - zz - Normale tot droge huid - 80 ml
Gezichtscrème - zz - Normale tot droge huid - 80 ml
€ 45,00
| Artikel | Collistar Uomo Hydra Gezichtscrème 80 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Uomo Hydra |
| EAN | 8015150285254 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 80 ml |
| Huidtype | zz - Normale tot droge huid |
| Texture | Gelcrème |
| Prijs per eenheid | € 56,25 per 100 ml |