Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2d/c0/b1/1741942087/88300607327.jpg?ts=1741942087)
Calvin Klein Ck One
Douchegel - 250 ml
Douchegel - 250 ml
€ 26,00
| Artikel | Calvin Klein Ck One Douchegel 250 ml |
| Merk | Calvin Klein |
| Collectie | Ck One |
| EAN | 0088300607327 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 250 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 10,40 per 100 ml |