€ 41,00
Voordeligst€ 57,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Calvin Klein Ck One Gold
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 57,00
| Artikel | Calvin Klein Ck One Gold Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Calvin Klein |
| Collectie | Ck One Gold |
| EAN | 3614221537763 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 57,00 per 100 ml |