€ 49,00
€ 50,00
€ 64,00
€ 90,00
Voordeligst€ 109,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a0/d1/dd/1741942024/88300107407_1.jpg?ts=1741942024)
Calvin Klein Ck One
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 64,00
| Artikel | Calvin Klein Ck One Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Calvin Klein |
| Collectie | Ck One |
| EAN | 0088300107407 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Citrus |
| Prijs per eenheid | € 64,00 per 100 ml |