Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Calvin Klein Ck One
Deodorant spray (oud) - 150 ml
Deodorant spray (oud) - 150 ml
€ 17,00
| Artikel | Calvin Klein Ck One Deodorant spray (oud) 150 ml |
| Merk | Calvin Klein |
| Collectie | Ck One |
| EAN | 3614225971518 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Deodorant spray (oud) |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 11,33 per 100 ml |