Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c7/0c/8c/1749681668/3423222048310_0.jpg?ts=1749681668)
Zadig & Voltaire This is Her! Vibes of Freedom
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 134,00
| Artikel | Zadig & Voltaire This is Her! Vibes of Freedom Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Zadig & Voltaire |
| Collectie | This is Her! Vibes of Freedom |
| EAN | 3423222048310 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Roos |
| Prijs per eenheid | € 134,00 per 100 ml |