€ 72,00
€ 100,00
Voordeligst€ 133,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/96/5a/00/1749681427/3423474891658_0.jpg?ts=1749681427)
Zadig & Voltaire This is Her!
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 72,00
| Artikel | Zadig & Voltaire This is Her! Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Zadig & Voltaire |
| Collectie | This is Her! |
| EAN | 3423474891658 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Roze peper, Kastanje, Sambac jasmijn, Vanille, Slagroom, Kasjmierhout, Arabische jasmijn, Zijdeboom, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 240,00 per 100 ml |