€ 72,00
€ 100,00
Voordeligst€ 133,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/7b/71/0b/1749681398/3423474891757_0.jpg?ts=1749681398)
Zadig & Voltaire This is Her!
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 100,00
| Artikel | Zadig & Voltaire This is Her! Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Zadig & Voltaire |
| Collectie | This is Her! |
| EAN | 3423474891757 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Roze peper, Kastanje, Sambac jasmijn, Vanille, Slagroom, Kasjmierhout, Arabische jasmijn, Zijdeboom, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 200,00 per 100 ml |