€ 76,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/bf/c4/49/1753310550/768614172895_0.jpg?ts=1753310550)
Shiseido Ultimune
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 76,00
| Artikel | Shiseido Ultimune Oogcrème 15 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Ultimune |
| EAN | 0768614172895 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 506,67 per 100 ml |