-21%
€ 85,32
Adviesprijs € 108,00Je bespaart 21%
€ 101,12
Adviesprijs € 128,00Je bespaart 21%
€ 118,50
Adviesprijs € 150,00Je bespaart 21%
€ 117,71
Adviesprijs € 149,00Je bespaart 21%
€ 139,04
Adviesprijs € 176,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 169,85
Adviesprijs € 215,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/6e/77/1f/1741044838/768614224488_0.jpg?ts=1741044838)
Shiseido Ultimune Power Infusing
Serum - Alle huidtypes - 75 ml
Serum - Alle huidtypes - 75 ml
€ 117,71
| Artikel | Shiseido Ultimune Power Infusing Serum 75 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Ultimune Power Infusing |
| EAN | 0768614224488 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 156,95 per 100 ml |