-21%
€ 85,32
Adviesprijs € 108,00Je bespaart 21%
€ 101,12
Adviesprijs € 128,00Je bespaart 21%
€ 118,50
Adviesprijs € 150,00Je bespaart 21%
€ 117,71
Adviesprijs € 149,00Je bespaart 21%
€ 139,04
Adviesprijs € 176,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 169,85
Adviesprijs € 215,00Je bespaart 21%
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Ultimune Power Infusing
Serum - 120 ml
Serum - 120 ml
€ 169,85
| Artikel | Shiseido Ultimune Power Infusing Serum 120 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Ultimune Power Infusing |
| EAN | 0729238224506 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 120 ml |
| Prijs per eenheid | € 141,54 per 100 ml |