Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/1f/ab/24/1738728316/3349668630417.jpg?ts=1738728316)
Rabanne Fame The Couture Edition
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 161,30
| Artikel | Rabanne Fame The Couture Edition Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Fame The Couture Edition |
| EAN | 3349668630417 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 201,63 per 100 ml |