Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Fame Intense
Eau de parfum navulling - 200 ml
Eau de parfum navulling - 200 ml
€ 194,00
| Artikel | Rabanne Fame Intense Eau de parfum navulling 200 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Fame Intense |
| EAN | 3349668630141 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 200 ml |
| Verpakking | Navulling |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 97,00 per 100 ml |