Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Fame
Parfum navulling - 200 ml
Parfum navulling - 200 ml
€ 196,85
| Artikel | Rabanne Fame Parfum navulling 200 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Fame |
| EAN | 3349668614684 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum navulling |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Chypre |
| Geurnoten | Roze peper, Wierook, Bergamot, Benzoë, Mango, Jasmijn, Patchoeli, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 98,43 per 100 ml |