€ 27,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
€ 27,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam Bodycrème 200 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Objets d'Amsterdam |
| EAN | 8718546667947 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 13,50 per 100 ml |