€ 28,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam
Bodylotion - Alle huidtypes - 300 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 300 ml
€ 28,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam Bodylotion 300 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Objets d'Amsterdam |
| EAN | 8720701160385 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 9,33 per 100 ml |