€ 22,00
€ 39,00
Voordeligst€ 55,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam
Geurstokjes - 100 ml
Geurstokjes - 100 ml
€ 22,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam Geurstokjes 100 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Objets d'Amsterdam |
| EAN | 8718546664298 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Geurstokjes |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Salie, Hout, Amber, Bergamot, Muskus, Vanille, Rozenblaadjes, Lavendel, Sinaasappel, Citroen, Groene thee |
| Prijs per eenheid | € 22,00 per 100 ml |