€ 32,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver
Handzeep - Alle huidtypes - 500 ml
Handzeep - Alle huidtypes - 500 ml
€ 32,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver Handzeep 500 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | No.7 Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701165649 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handzeep |
| Volume | 500 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 6,40 per 100 ml |