Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver
Geurstokjes - 750 ml
Geurstokjes - 750 ml
€ 75,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver Geurstokjes 750 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | No.7 Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701163683 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Geurstokjes |
| Volume | 750 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Zeezout, Salie, Vetiver, Citrus, Geranium |
| Prijs per eenheid | € 10,00 per 100 ml |