€ 29,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver
Body oil - Droge huid, Normale huid - 100 ml
Body oil - Droge huid, Normale huid - 100 ml
€ 29,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver Body oil 100 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | No.7 Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701163690 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Body oil |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Texture | Olie |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 29,00 per 100 ml |