Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/aa/98/08/1745620801/3616303470432.jpg?ts=1745620801)
Lancaster 365 Skin Repair
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
€ 85,00
| Artikel | Lancaster 365 Skin Repair Serum 30 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | 365 Skin Repair |
| EAN | 3616303470432 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 283,33 per 100 ml |