€ 68,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancaster 365 Skin Repair
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 200 ml
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 68,00
| Artikel | Lancaster 365 Skin Repair Gezichtslotion 200 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | 365 Skin Repair |
| EAN | 3616303470463 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 34,00 per 100 ml |