€ 65,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a7/ac/ab/1745620820/3616303470470.jpg?ts=1745620820)
Lancaster 365 Skin Repair
Oogserum - Alle huidtypes - 15 ml
Oogserum - Alle huidtypes - 15 ml
€ 65,00
| Artikel | Lancaster 365 Skin Repair Oogserum 15 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | 365 Skin Repair |
| EAN | 3616303470470 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogserum |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 433,33 per 100 ml |