€ 62,50
€ 94,00
Voordeligst€ 128,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo I WANT CHOO
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 94,00
| Artikel | Jimmy Choo I WANT CHOO Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | I WANT CHOO |
| EAN | 3386460119269 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Mandarijn, Perzik |
| Prijs per eenheid | € 156,67 per 100 ml |