€ 151,00
Voordeligst€ 238,00
Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Micro Essence
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 200 ml
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 151,00
| Artikel | Estée Lauder Micro Essence Gezichtslotion 200 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Micro Essence |
| EAN | 0887167488786 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 75,50 per 100 ml |