-21%
€ 22,91
Adviesprijs € 29,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo I WANT CHOO
Bodylotion - Alle huidtypes - 150 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 150 ml
€ 22,91
| Artikel | Jimmy Choo I WANT CHOO Bodylotion 150 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | I WANT CHOO |
| EAN | 3386460121590 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 15,27 per 100 ml |