-21%
€ 49,38
Adviesprijs € 62,50Je bespaart 21%
€ 74,26
Adviesprijs € 94,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 101,12
Adviesprijs € 128,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo I WANT CHOO
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 101,12
| Artikel | Jimmy Choo I WANT CHOO Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | I WANT CHOO |
| EAN | 3386460119252 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Mandarijn, Perzik |
| Prijs per eenheid | € 101,12 per 100 ml |