€ 78,85
€ 111,10
Voordeligst€ 142,55
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 142,55
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal |
| EAN | 8435415059060 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Geurfamilie | Chypre |
| Geurnoten | Karamel, Honing, Gardenia, Oranjebloesem, Mandarijn, Perzik, Jasmijn, Bloedsinaasappel, Patchoeli, Zoethout, Bijenwas |
| Prijs per eenheid | € 178,19 per 100 ml |