€ 85,90
€ 123,60
Voordeligst€ 155,45
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
Parfum Intense - 30 ml
Parfum Intense - 30 ml
€ 85,90
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Parfum Intense 30 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Le Parfum |
| EAN | 8435415050777 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum Intense |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Karamel, Vanille, Jasmijn, Zout |
| Prijs per eenheid | € 286,33 per 100 ml |