€ 72,60
Voordeligst€ 104,85
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal So Scandal
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 104,85
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal So Scandal Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal So Scandal |
| EAN | 8435415058711 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Chypre |
| Prijs per eenheid | € 209,70 per 100 ml |