€ 94,55
€ 135,90
Voordeligst€ 171,20
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Absolu
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 135,90
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Absolu |
| EAN | 8435415080415 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 271,80 per 100 ml |