Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/dd/70/5f/1739234851/jean_paul_gaultier_le_male_lover_eau_de_parfum_spray_125_ml_8435415091428-_239451_20240530115846.jpg?ts=1739234851)
Jean Paul Gaultier Le Male Lover
Eau de Parfum - 125 ml
Eau de Parfum - 125 ml
€ 127,05
| Artikel | Jean Paul Gaultier Le Male Lover Eau de Parfum 125 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Le Male Lover |
| EAN | 8435415091428 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 125 ml |
| Prijs per eenheid | € 101,64 per 100 ml |