€ 107,45
Voordeligst€ 145,60
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum
Parfum - 75 ml
Parfum - 75 ml
€ 107,45
| Artikel | Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum Parfum 75 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Le Male Le Parfum |
| EAN | 8435415032278 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Vanille, Lavendel, Iris, Kardemom |
| Prijs per eenheid | € 143,27 per 100 ml |